Služby

Merger Vision spolupracuje se soukromými malými a středně velkými společnostmi a jejich investory na vytváření příležitostí, strukturování a řízení transakcích vedoucích ke splnění jejich strategických a finančních cílů. Věříme, že při naší činnosti uplatňujeme kreativní řešení založená na osobním přístupu ke klientovi a znalosti jeho priorit.

Pokud přemýšlíte o prodeji firmy, akvizici, manažerském odkupu, rekapitalizaci nebo novém zdroji kapitálu, pak my jsme váš partner pro vytvoření jasné strategie a plánu pro dosažení vašeho cíle.

Reference

„Pan Mareš nás oslovil jako zástupce jedné z největších investičních bank působících v regionu střední Evropy a poradce významného západoevropského konkurenta naší firmy, švédské kótované společnosti NIBE Industrier AB, která hledala možnosti expanze v regionu střední a východní Evropy. Nakonec jsme se s ostatními spoluvlastníky rozhodli iniciovat prodejní aukci, ve které investor zastupovaný týmem pana Mareše uspěl. Oceňovali jsme přímočarost jednání a dodržení předem dojednaného postupu.“

Luděk Semerád,
spolumajitel a generální ředitel, Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.*

Ladislav Beran,
spolumajitel a výrobní ředitel, Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o., největší výrobce ohřívačů vody na českém trhu*

*Uvedené vlastnické a manažerské pozice odpovídají stavu před realizací transakce a nemusí odpovídat současné skutečnosti.